penize1

Affiliate a jeho výhody pro vás

Affiliate je v České republice jedním z horkých témat posledních let. Mnoho lidí se mu věnuje, hodně lidí jej vyměnilo za stálý pracovní poměr a bez problémů je affiliate uživí. Co to však affiliate je, odkud k nám přišlo a jaké Vám nabízí možnosti?

Inovace ze západu

Stejně jako mnoho novinek, i affiliate k nám přišlo ze západu, konkrétně z USA. Zde se vyvinulo několik velkých společností, které působí i na tuzemském trhu, avšak jsou méně oblíbené než ryze české společnosti. A jak si představit affiliate? Jedná se o způsob, díky kterému můžete začít vydělávat díky svým webovám stránkám.

Co je to vlastně affiliate?

I pokud jste na internetu nováčkem, ale vaše webové stránky jsou zaměřeny na konkrétní téma nebo produkt a mají již nějakou návštěvnost – ať už z fulltextového vyhledávání nebo pomocí ppc reklam, můžete díky nim začít vydělávat poměrně zajímavé finance. Affiliate program, například systém nejprovize.cz, funguje tak, že zde figurují inzerenti a tzv. affiláci – affiliate partneři (v zahraničí bychom našli spíše označení „publishers“). Jako inzerenta si můžeme představit jakoukoliv společnost, která má nějaký produkt, který lze prodat nebo nabídnout koncovému zákazníkovi. Jejich cílem je skrze affiliate program svůj produkt nebo službu prodat, a to pomocí právě již zmíněných affiliate partnerů. Vše je samozřejmě za provizi, affiliate partner se tak sám rozhodne, zda chce na svých webových stránkách, případně pomocí jiných marketingových kanálů daný produkt nabízet koncovým zákazníkům. Peníze pro affiliate partnery jsou pak právě v provizích od inzerenta. Affiliate systém tak umožňuje inzerentům, kteří chtěji prodat spojit se s affilaite partnery, kteří prodat mohou.

Je takzvaný affil vhodný pro začátečníky?

rakticky se jedná o jednu z nejlepších možností výdělku pro začínající majitele webových stránek nebo tvůrce ppc reklam. Již od minimální návštěvnosti můžete začít generovat výdělek. V oblasti půjčky affiliate pak patří mezi ideální produkty právě do začátku, jelikož portfolio affiliate programů je velmi široké a půjčky je možné nabízet prakticky neomezenému publiku zákazníků. Affiliate může začít využívat každý!